سامانه آنلاین چاپ و نشر کتاب

سامانه ی آنلاین کتاب

مدت هاست که بسیاری از نویسندگان و مترجمان برای عبور از موانع نشر و چاپ کتاب خود، این کار را به ناشران می‌سپارند.

ناشران با داشتن مهارت در طی کردن مراحل چاپ کتاب از جمله گرفتن مجوز ها ، طراحی و صفحه ارایی کتاب ، تبلیغات برای بازار نشر و همچنین تهیه همه یا بخشی از هزینه چاپ و نشر کتاب  راه را برای انتشار کتاب ها هموار می سازند.

قابل ذکر است که انتشارات بهار حکمت آمادگی دارد تمامی مراحل چاپ کتاب شما را در کمترین زمان و با هزینه بسیار پایین به انجام برساند. با توجه به اینکه این انتشارات ماهانه ده‌ها کتاب را به چاپ می‌رساند، هزینه تمام شده بسیار کاهش می‌یابد که در صورت چاپ کتاب توسط خود فرد این هزینه چند برابر خواهد شد.

یکی از معضلاتی که نویسندگان کتاب با آن رو به رو هستند بخش طراحی و صفحه آرایی و در ادامه مراح چاپ کتابشان است . انتشارات بهار حکمت با داشتن گروه های تخصصی طراحی گرافیک ، صفحه آرایی ، همچنین همکاری ویژه با مراکز چاپ می‌تواند خیلی راحت مراحل چاپ کتاب شما را به انجام برساند.

دانشجویان و پژوهشگران عزیز در صورتی که تمایل دارند تا در مقطع کارشناسی ارشد و دکترای پایان‌نامه را تبدیل به کتاب نمایند، بعد از استخراج کتاب، تمامی مراحل فوق برای چاپ و نشر کتاب مستخرج انجام خواهد شد. 

برای استعلام هزینه چاپ کتاب می‌توانید از طریق صفحه ارتباط با ما یا در همین صفحه با همکارانمان در انتشارات بهار حکمت تماس حاصل فرمایید. تمامی هزینه‌های مربوط به صفحه آرایی و طراحی جلد کتاب در مبلغ تخمین نهایی هزینه چاپ کتاب لحاظ شده و مشخص خواهد گردید.

سفارش خود را از طریق فرم زیر ثبت کنید تا در کمترین زمان با شما تماس بگیریم.

لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا ایمیل خود را وارد کنید.
Invalid Input
Invalid Input
لطفا شماره تلفن خود را وارد کنید.
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
فایل نامعتبر است

راه های ارتباطی

تلگرام
دفتر شعبه مرکزی انتشارات
شبکه های اجتماعی
مسئول انتشارات
مدیر فنی و هنری
ایمیل

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اینستاگرام